Topvet Čistič očního okolí pro kočky 50 ml

Jemná avšak důkladná očista pomocí bylinného veterinárního přípravku pomáhá pečovat o oční okolí u vaší kočičky. Složení je nedráždivé a má regenerační a zklidňující účinky.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
118 Kč
Topvet Čistič očního okolí pro kočky 50 ml
eshop 2842
Novinka Tip

Čistič očního okolí Topvet je určen k důkladné avšak jemné očistě od ospalků, slz, či slzných cestiček, usazenin z prachu či dalších nečistot okolo očí vaší kočky. Pravidelné, nejlépe každodenní čištění očního okolí je důležité nejen z estetických důvodů, ale pomáhá předcházet možným zdravotním komplikacím. Tento bylinný preparát byl vyvinut na základě nejnovějších poznatků moderní fytofarmacie. Topvet čistič očního okolí je schváleným veterinárním přípravkem, má pozitivní pozitivní vliv na zdraví očí a očního okolí. 


Návod k použití:
Pomocí tampónku namočeného v kapkách šetrně odstraňte usazeniny a nečistotu z okolí očí. Přípravek nedráždí oční sliznici, naopak ji uklidňuje a regeneruje.

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Složení: Aqua, Boric Acid, Glycerin, Euphrasia Officinalis Extract, Potassium Sorbate, Centaurea Cynus Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Sorbic Acid, Thimerosal
 

Skladování: 
Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Číslo schválení: 031-20/C 
Držitel rozhodnutí o schválení: MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČRDoplňkové parametry

Kategorie: Pro kočky
Objem: 50 ml
Typ: Veterinární kosmetika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: