ImmunoDol 90 tbl - podpora psí imunity

ImmunoDol je doplněk na bázi betaglukanů, které posilují a podporují správné fungování imunitního systému. Pravidelné užívání pomáhá předcházet nemocem či zánětům a urychluje rekonvalescenci.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024
379 Kč –12 % 330 Kč
ImmunoDol 90 tbl - podpora psí imunity
ImmunoDol 90 tbl - podpora psí imunity
Akce Tip
379 Kč –12 %

ImmunoDol je chuťově atraktivní doplněk na bázi betaglukanů. Betaglukany jsou 100 % přírodní látkou pocházející obvykle z mořských řas, hub typu reishi, shiitake, ječmenu anebo kvasinek, jako v případě tohoto doplňku. Tabletky ImmunoDolu pomáhají budovat a podporovat přirozenou obranyschopnost organismu (platí jak pro člověka, tak i zvíře).

ImmunoDol je vhodné podávat preventivně před a během podzimu a zimy pro zvýšení odolnosti vůči nemocem. Je vynikajícím doplňkem stravy v průběhu rekonvalescence po nemocech, či léčbě, dále pak při snížené imunitě, anebo pro psy ve vysokém stresu a zátěži. Podávání mladým psům pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost organismu a lépe tak čelit nemocem a zánětům. 

Tip: účinnost betaglukanů zvyšuje podávání vitamínu C.

 

Doporučené dávkování:
Psi s hmotností do 20 kg – 1 tableta denně
Psi s hmotností nad 20 kg – 2 tablety denně

Složení:
Sušené pivovarské kvasnice, maltodextrin, magnesium-stearát
Obsah doplňkových látek v 1 tabletě: beta-1,3/1,6 glukan 80 mg/tableta

Deklarované jakostní znaky:
Hrubý protein 26,4 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubé oleje a tuky 0,8 %, hrubý popel 7,8 %, vápník 1,1 %, fosfor 1,5 %, sodík 0,7 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: