ArthroFos Forte 700 g - intenzivní kloubní výživa

Značka: Dolfos

Vynikající kloubní doplněk s vysokým obsahem glukosaminu, chondroitinu, antioxidanty a výtažkem z byliny Harpago. ArthroFos Forte je vhodný nejen pro psy v růstu, pro správný vývoj a stavbu kostry, ale také pro dospělé i stárnoucí psy pro zlepšení regenerace kloubů i chrupavky.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
479 Kč
ArthroFos Forte 700 g - intenzivní kloubní výživa
Značka: Dolfos
ArthroFos Forte 700 g - intenzivní kloubní výživa
Tip

ArthroFos Forte je vynikající kloubní komplex navržený pro správný vývoj a funkci kloubů a chrupavky. Obsahuje glukosamin a chondroitin, které jsou základními stavebními kameny pohybového aparátu. Měď, mangan, zinek a jód pomáhají přirozené obnově chrupavky. Vitamín C, E a selen jsou antioxidanty chránící organismus před nežádoucími vlivy. Tento doplněk obsahuje také Čertův dráp (Harpagophytum procumbens), bylinu známou svými protizánětlivým a analgetickým účinkem při nemocech, bolestech či pohmoždění kloubů. Doplněk L-karnitinu pomáhá udržovat ideální hmotnost a tím snižuje celkovou zátěž na klouby.

ArthroFos Forte je vhodný podávat mladým psům velkých plemen během vývinu a růstu. Zároveň je vhodný pro dospělé a stárnoucí psy pro prevenci potíží pohybového aparátu. 


Doporučené dávkování:

1 odměrka (4 g) na 10 kg hmotnosti denně

Složení v 1 kg: Glukosamin-sulfát 30 000 mg/kg, chondroitin-sulfát 25 000 mg/kg, sušené pivovarské kvasnice, oxid hořečnatý, produkty rostlinného původu: Harpagophytum procumbens Obsah doplňkových látek v 1 kg: Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky s obdobným účinkem: L-karnitin 6 250 mg, vitamín C 5 000 mg, vitamín E 1 000 mg Sloučeniny stopových prvků: Zinek (chelát zinku jako hydrát glycinu; E6) 900 mg, měď (chelát mědi jako hydrát glycinu; E4) 200 mg, mangan (chelát manganu jako hydrát glycinu; E5) 200 mg, jód (jodid draselný; E2) 5 mg, selen (seleničitan sodný, E8) 3 mg Doplňující informace: hořčík 1 000 mg/kg

Deklarované jakostní znaky: Hrubý protein 25 %, hrubá vláknina 15,1 %, hrubé oleje a tuky 1,8 %, hrubý popel 10 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa
Obsah balení: 700 g prášek + odměrka